Tantra retreaty – intenzívne víkendovky

Tantra retreaty nám ponúkajú priestor tvoriť v bezpečnom spoločenstve hlboké, láskavé vzťahy k sebe samým. K svojmu telu, k vlastnej intimite, k svojim schopnostiam a zručnostiam, k autenticite. Počas každého retreatu si na niekoľko dní doslova „vytiahnutá von“ zo svojho bežného prostredia, z domova, z práce, zo svojej komfortnej zóny.. To ti umožní naplno sa venovať intenzívnemu sebarozvoju a osobnej transformácii, s podporou skupiny rovnako naladených žien.
Aktuálne sa môžeš prihlásiť na novembrový intenzívny víkendový kurz Mohendžodáro.

Retreaty sú vyskladané na rôzne témy, buď pre začiatočníčky alebo pokročilé (absolventky Mohendžodáro).

Intenzívny niekoľko dňový program ti prinesie hlboké liečivé zážitky a prácu na sebe v rozsahu 30 až 40 hodín.

Spoločne môžeme prežiť extázu zo slobody, radosti, lásky a prepojenia so svojím telom!

Cieľ tantra retreatov

Mágia ženskej energie a sily bola v ženách po tisícročia potláčaná. Žili v neustálom strachu prejaviť sa vo svojej autenticite, zmyselnosti a kráse. Práve preto moje tantra retreaty organizujem s cieľom povzbudiť účastníčky, aby odhalili všetky poklady svojej ženskosti. Aby rozvinuli uzdravujúcu lásku, prirodzenejšie a radostnejšie vzťahy.

Na retreatoch zažiješ rôzne techniky práce s telom aj psyché

SPONTÁNNY TANEC

Spoločne uvoľníme svoju divokú ženskú energiu v pohybe, ktorý vedie k radosti a slobode.

RITUÁLY

Rituál je momentom, kedy sa môžeme zastaviť a vedome vytvoriť posvätný priestor s jasným zámerom. Posvätné tantrické rituály nám dodávajú jasnosť, sebaúctu a uvoľňujú potlačené emócie.

NO MIND

Techniky „stavu bez mysle“ nás privádzajú späť do kontaktu s prirodzenými pocitmi, aby sme uvoľnili emócie a rozvíjali citlivosť svojho ženského tela. Najmä pomocou dychu, hlasu, pohybu a dotyku sa prepojíme so svojou vnútornou silou a múdrosťou.

MASÁŽE

Liečivou láskyplnou masážou hýčkame a uvoľňujeme svoje telo aj myseľ.

MEDITÁCIE

Aktívnymi meditáciami sa zbavujeme tlaku z toku myšlienok v mysli a koncentrujeme sa na prítomný okamih tu a teraz.

ZDIEĽANIE

V spoločných úprimných zdieľaniach našich zážitkov vnímame, ako hlboko sme my všetky ženy prepojené. Takéto vzájomné liečenie nastáva, keď naše pocity vychádzajú zo srdca a naša myseľ je pokojná.