Moje poslanie

Tantra je môj život, je to moja vášeň. Tantru, rituály a meditácie vnímam ako svoje poslanie. Je to niečo, čo ma sprevádza celý život, čo ma podporuje a v ťažkých časoch prinavracia späť k sebe. A to ma napĺňa energiou a otvára posvätnosť v mojom srdci.
Moja rola lektorky tkvie v ukázaní cesty, ktorou som si sama prešla. Nechcem ťa nič učiť. Jediné, čo ti dokážem ponúknuť, je vnútorný stav. Meditácie, katarzné techniky, Mohendžodáro – to všetko sú len účinné vonkajšie nástroje, ktoré majú za cieľ dostať ťa späť k sebe samej. Až budeš vedome so sebou, môžeš na ne zabudnúť. Dôležitá si ty, tvoja osobnosť a tvoj život.
Túžim ti ukázať radosť, uvoľnenie, extázu, divokosť, aj zvnútornenie. Naozaj účinnú formu práce s telom a kundalíni energiou. Mohendžodáro sa stane posvätným, pretože ty sa staneš posvätnou. Porozumieš tajomstvu života, nahliadneš hlboko za všetky učenia a budeš sama sebou! A to je to posolstvo, ktoré pre teba mám.

Kontinuálne sa venujem svojmu výcviku, vzdelávaniu a zvyšovaniu lektorkej kvalifikácie.

Mojou učiteľkou je MUDr. Monika Sičová, zakladateľka hnutia Mohendžodáro v Čechách a Európe.

Ako lektorka ti chcem ukázať cestu, ktorou som si sama prešla. Aby si sa mohla stať sama sebou!

Môj profesionálny rast

Po ukončení trojročného programu v škole Umenie tantrickej jogy som absolvovala učiteľský výcvik. Certifikát lektorky tantra jogy pre ženy som získala v roku 2016 a odvtedy sprevádzam ďalšie ženy kurzami Mohendžodáro a Cvičenie s joni vajíčkom pre pokročilé.

Vytváram dôverné zázemie pre pravidelné ženské kruhy v Žiline a organizujem tantra retreaty po celom Slovensku. Som nesmierne vďačná za to, že môžem sprevádzať ženy na ich ceste dovnútra a sprostredkovať im techniky, ktoré som sa naučila. Som šťastná, že spolu vytvárame bezpečný priestor pre celostný rozvoj. Ďakujem za túto dôveru.

Mojou hlavnou učiteľkou je MUDr. Monika Sičová – zakladateľka hnutia Mohendžodáro v Európe, lekárka, tantrická kňažka a akreditovaná lektorka Tantra Essence. Učila sa a ďalej predáva skúsenosti od osvietenej majsterky Mahasatvaa Ma Ananda Sarity.

Od roku 2017 sa učím v jej úzkom tíme akreditovaných lektoriek a asistujem na celoročných školách „Mohendžodaáo“, workshopoch „Aktivácia tretieho oka“ a v programe „Od sexu k nadvedomiu“. Dostávam obrovský priestor a dôveru pre svoju lektorskú prax a osobnostný rast. Moja príprava v oblasti liečenia sexuality, kultivovania a navyšovania sexuálnej energie a orgazmických schopností prebiehala na „Škole intímnych masáží“ s Monikou Sičovou a workshopoch „Celotelový energetický orgazmus“ s koučom Andrew Barnes. Učiteľské výcviky pre vedenie skupín použitím katarzných terapeutických techník a Osho meditácii som absolvovala pod láskavým vedením Sw. Anand Shunyam.

Kurzy

2013

Mohendžodáro I – Materský okruh (kundalini, dynamika panvového dna, Osho meditácie)

2014

Mohendžodáro II – Vnútorná žena (posvätný tantrický rituál, joni vajíčko, čakrový systém)

2015

Mohendžodáro III – Vnútorný muž (emócie, Mohendžodaro meditácie, vnútorné dieťa)

2017

Mohendžodaro IV – Škola intímnych masáží (tantra masáže, vaginálne mapovanie, joni vajíčko)

2018

Škola panvového dna I (metóda 3×3 podľa Renaty Sahani)

2020

Mohendžodáro V – Temné aspekty ženy

Lektorstvo a asistenčná prax

2016

Lektorský certifikovaný výcvik Mohendžodáro

Terapeutický výcvik pre vedenie skupín (katarzné techniky, Osho meditácie)

2017

Celotelový energetický orgazmus (techniky tantrického odzbrojovania tela)

Odzbrojovanie maternicového čípku (vaginálne mapovanie)

Prax na škole Mohendžodaro II

2018

Prax na škole Mohendžodáro I

2019

Prax na škole Mohendžodáro IV

2020

Prax na programe Aktivácia tretieho oka

2021

Prax na programe Od sexu k nadvedomiu